ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Μηχανολόγος Συντηρητής

Κατηγορία: Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Συντηρητής Μηχανών και εγκαταστάσεων

Αρμοδιότητες:

• Συμμετοχή στην τακτική και προληπτική συντήρηση μηχανών παραγωγής
• Εξασφάλιση της σωστής λειτουργίας των μηχανολογικών και ηλεκτρολογικών μερών μηχανημάτων παραγωγής, κάνοντας τις αναγκαίες εγκαταστάσεις και ρυθμίσεις.
• Διατήρηση και συμπλήρωση των αρχείων συντήρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

• Πτυχίο Τεχνικής Σχολής σχετικής με το αντικείμενο

• Γνώση ηλεκτρολογικών / μηχανολογικών
• Οργανωτικότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
• Τεχνική αντίληψη και γνώση
• Αξιοπιστία, επικοινωνία, ομαδικότητα
• Γνώση της αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
• Καλές γνώσεις προγραμματισμού, οργάνωσης και ελέγχου παραγωγής
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον στην λειτουργία ή συντήρηση βιομηχανικών εγκαταστάσεων/μηχανημάτων
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Παροχές:

Αποδοχές αναλόγων προσόντων.

Άριστο περιβάλλον εργασίας

Κινητό

Αυτοκίνητο εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!