Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Πωλήτρια / Πωλητής e-shop

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΡΑΜΑ | ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο της λιανικής πώλησης ενδυμάτων, ζητά στη Δράμα,  Πωλητή / Πωλήτρια για πωλήσεις μέσω ηλεκτρονικού καταστήματος εξωτερικού  ,μερικής  απασχόλησης .

  • Αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών ηλεκτρονικού καταστήματος ( e-shop)
  • Καταχώρηση παραγγελιών.
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Χειρισμός Η / Υ  και πιστωτικών συναλλαγών
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η γνώση της Βουλγαρικής γλώσσας
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν.
  • Γνώση χρήση Η/Υ.
Δεξιότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα πειθούς και διαπραγμάτευσης.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Ευελιξία, Παρατηρητικότητα, Αντίληψη.

Παροχές

  • Πλήρης Μισθός αυξημένος βάση των ικανοτήτων του ατόμου
  • Πλήρη Ασφάλιση .
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Μόνιμη συνεργασία.