Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2023

Barista - Μπουφέ (με εμπειρία)

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται έμπειροι υποψήφιοι και υποψήφιες για τη θέση Barista - Μπουφέ για νέο project και κατάστημα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης κοντά στα Πανεπιστήμια.

 Αρμοδιότητες

  • Γνώση στην Παραγωγή καφέ και ροφημάτων, καθαριότητα και χειρισμό μηχανής espresso, παρασκευή sandwich, ψήσιμο αρτοπαρασκευασμάτων.
  • Παρασκευή κρέπας, βάφλας, Pancake.
  • Σύστημα παραγγελιών λιανικής, ταμειακής και delivery.
  • Εξυπηρέτηση Πελατών.
Αν αγαπάς το φαγητό και τον καφέ στείλε βιογραφικό για να ενταχθείς στην ομάδα μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση παραγωγής καφέ
  • Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και πώληση.
  • Χρήση συστήματος παραγγελιών και χειρισμό ταμείου.
  • Συνέπεια & επαγγελματισμός.
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Υπευθυνότητα, οργάνωση, καθαριότητα.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και συνεργασία.

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

  • Ευγένεια
  • Καθαριότητα
  • Τυπικότητα

Παροχές

  • Νόμιμες αποδοχές με ασφάλιση και επιδόματα.
Θα απαντηθούν μόνο αιτήσεις υποψηφίων με εμπειρία και ενημερωμένα βιογραφικά.