Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Γαλλικά/ Γερμανικά/ Ιταλικά)

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Θέλεις να δοκιμάσεις τον εαυτό σου σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον, με συνεργάτες από ολόκληρο τον κόσμο και Project στις μεγαλύτερες εταιρείες παγκοσμίως;
Διακρίνεσαι για τις επικοινωνιακές & οργανωτικές σου δεξιότητες;

Περιγραφή Θέσης Εργασίας

  • Διεκπεραίωση αιτημάτων πελατών μέσω τηλεφώνου & ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αλλά και εφαρμογών συνομιλίας
  • Επεξεργασία ερωτημάτων, εισαγωγή δεδομένων και αναφορά περίπλοκων ζητημάτων στους Υπευθύνους της Ομάδας
  • Παροχή Υψηλού Επιπέδου Εξυπηρέτησης Πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Ποιος είναι ο Ιδανικός Υποψήφιος;

  • Πολύ καλή Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας, καθώς η αρχική εκπαίδευση θα γίνει στην Αγγλική Γλώσσα.
  • Δυνατότητα Εργασίας σε Βάρδιες
  • Θα πρέπει να εργάζεσαι σε ομαδικό περιβάλλον και να κυνηγάς τους στόχους σου.

Παροχές

  • Ελκυστικό Πακέτο Αποδοχών (Σταθερός Μικτός Μηνιαίος Μισθός & Bonus επί του Τζίρου)
  • Ασφαλιστική Κάλυψη & Συνταξιοδοτικό Πλάνο
  • Εκδρομές, Δραστηριότητες
  • Πολυπολιτισμικό & Σύγχρονο Εργασιακό Περιβάλλον