Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/02/2020

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρεία Συμβούλων Επιχειρήσεων, με έδρα στη Νέα Φιλαδέλφεια Αττικής, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει:
  • Οικονομολόγο
  •  Consultant

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης:
  • Σύνταξη, υποβολή, τεχνική υποστήριξη, διαχείριση και επίβλεψη επιχειρηματικών  σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης  Σχολής Οικονομικής Κατεύθυνσης (Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λογιστική)
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε εκπόνηση Επιχειρηματικών Σχεδίων (Business Plans)
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Ικανότητα στη συλλογή, την επεξεργασία και την ανάλυση στοιχείων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης