Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/2/2021

Digital Marketing Manager

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Φορέας Επιθεωρήσεων, Πιστοποιήσεων & Εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει Digital Marketing Manager στην Αθήνα. Εργασία πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα

  • Παραγωγή περιεχομένου για τα Social Media της εταιρείας
  • Δημιουργία newsletter
  • Σύνταξη κειμένων για την τακτική ανανέωση του site
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα της εταιρείας για πλήρη κατανόηση των αναγκών και των στόχων της εταιρείας
  • Σχεδίαση και εκτέλεση διαφημιστικών εκστρατειών σε Social Media και Google
  • Παρακολούθηση των αποτελεσμάτων (Facebook Analytics, Google Analytics)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Πιστοποιημένη γνώση χρήσης Η/Υ (Word, Excel, PowerPoint)
  • Πιστοποιημένη γνώση Digital Marketing
  • Βασική γνώση Wordpress
  • Διάθεση για συνεχή εξέλιξη
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και υπευθυνότητα

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία ενός έτους στο αντικείμενο

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη με σταθερό μισθό και ασφάλιση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας