Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/3/2020

Υπάλληλοι Καταστήματος Super Market (Διάφορες Ειδικότητες) (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής μεγάλης αλυσίδας Supermarket, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Καταστήματος Super Market (Διάφορες Ειδικότητες)
(Έδρα Θεσσαλονίκη)

Περιγραφή Θέσης
Οι υποψήφιοι που θα αναλάβουν τις συγκεκριμένες θέσεις εργασίας θα είναι υπεύθυνοι για την εξυπηρέτηση των πελατών, την διαχείριση του ταμείου, την τροφοδοσία και τακτοποίηση των προϊόντων, για εργασίες αποθήκης και τέλος για την γενικότερη εύρυθμη λειτουργία της καθημερινής λειτουργίας του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος/η Λυκείου /ΙΕΚ/ ΤΕΙ
• Επικοινωνιακή προσωπικότητα με διάθεση για εργασία
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευκαιρία εργασίας σε μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες Super Market της χώρας