Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/01/2023

Barista

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΚΕΡΚΥΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονος & Κως) με περισσότερα από 30 καταστήματα και με 400 άτομα προσωπικό.

Η εταιρία SSP Hellas αναζητά άτομα για την θέση Barista στο κατάστημα στο Αεροδρόμιο της Κέρκυρας.

Περιγραφή Θέσης
  • Παρασκευή ροφημάτων καθώς και πώληση συνοδευτικών προϊόντων φαγητού
  • Εφαρμογή των προτύπων ποιότητας των ροφημάτων
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικών (προφορικό λόγο)
  • Δεξιότητες επικοινωνιακές, εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παρέχεται πιστοποιημένη εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον