Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/08/2018

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων (έδρα Θεσσαλονίκη)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης.

H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο του τρόφιμου, αναζητά ένα (1) δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Διενέργεια επισκέψεων και διαχείριση όλων των super market
  • Επαφή και επικοινωνία με τους υπεύθυνους των καταστημάτων
  • Διαχείριση και έλεγχος συμφωνιών, προωθητικών ενεργειών
  • Έρευνα της αγοράς και παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Κλείσιμο συμφωνιών και δημιουργιών νέων επαγγελματικών σχέσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητές μεταπτυχιακές σπουδές
  • Πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά στον χώρο των super market
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
  • 'Aριστη διαπραγματευτική ικανότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας