Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/01/2017

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Ενημέρωσης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας αναζητά υπαλλήλους για πλήρη απασχόληση που θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική ενημέρωση σχετικά με καθυστερήσεις πληρωμών, τροποποιήσεις δανείων και τραπεζικές ρυθμίσεις.

Καθήκοντα Εργασίας

- Διαχείριση κλήσεων με αντικείμενο τις εισπράξεις και τις ρυθμίσεις όρων δανείων.
- Αποτελεσματική διαπραγμάτευση και επίτευξη στόχων σχετικά με καθυστερήσεις πληρωμών σε τραπεζικά προϊόντα.
- Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή πληροφοριών.
- Διεκπεραίωση διαχειριστικών εργασιών.

Απαραίτητα Προσόντα

- Απαραίτητη η προηγούμενη αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία.
- Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και άνεση στην τηλεφωνική επικοινωνία.
- Άριστες διαπραγματευτικές ικανότητες.
- Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (Δευτέρα – Παρασκευή: 09.00-20.00).
- Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ.

Παροχές

- Σταθερό μηνιαίο μισθό.
- Προοπτική εξέλιξης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.