Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/5/2016

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είμαστε πολυεθνική εταιρεία από τη Δανία, με σημεία πώλησης σε 140 χώρες παγκοσμίως. Ειδικευόμαστε στη διαμόρφωση και διακόσμηση του παιδικού δωματίου προσφέροντας πρωτοποριακές και ποιοτικές λύσεις. Η δραστηριότητά μας εκτείνεται σε αξεσουάρ και παιχνίδια με έμφαση στην ποιότητα και δημιουργία. Μαζί μας, μπορείς να εργαστείς στον υπέροχο κόσμο του παιδιού και να κάνεις τα όνειρα σου πραγματικότητα μέσα σε ένα φιλικό, ανθρώπινο και ταυτόχρονα διεθνές περιβάλλον.

Η εταιρία για το κατάστημά της στο Mediterranean Cosmos επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνος Πωλήσεων.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες

- Άξια εκπροσώπηση της εταιρείας στους επισκέπτες του σημείου πώλησης

- Παραγγελιοληψία

-Λιανική πώληση επώνυμων προϊόντων με υψηλή προστιθέμενη αξία

- Εικόνα – καθαριότητα σημείου πώλησης

- Διαχείρηση αποθέματος και άρτια τροφοδοσία αυτού

- Διαχείριση παραγγελιών πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

- Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε πωλήσεις λιανικής, επώνυμων εταιρειών

- Άριστη γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά)

- Ισχυρή πελατοκεντρική αντίληψη

- Θέληση για μάθηση και εξέλιξη

- Αποτελεσματικές διαπραγματευτικές και διαπροσωπικές ικανότητες

- Ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικότητα, οργανωτικότητα, εχεμύθεια, ταχύτητα και ορθότητα στην εκτέλεση των αρμοδιοτήτων

- Προσοχή στη λεπτομέρεια

- Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση

- Ηλικία 30 – 45 ετών

- ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΟΛΩΝ: Όρεξη για εργασία και άντληση ικανοποίησης μέσω αυτής

Παρακαλούμε να προωθείτε το Βιογραφικό σας, μόνο εφόσον συγκεντρώνετε όλες τις παραπάνω προϋποθέσεις με πρόσφατη φωτογραφία (απαραίτητα).

Παροχές

Παροχές

- Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον

- Συνεχής εκπαίδευση

- Ικανοποιητικές χρηματικές απολαβές

- Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία σε Ελλάδα και εξωτερικό