Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2022

Merchandiser

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΜΙΑ | ΛΑΜΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP αναζητά για πολυεθνική εταιρία πελάτη της, που δραστηριοποιείται στο χώρο των καλλυντικών,

(HR 728)

Περιγραφή/στόχος θέσης

Ο/Η νέος/α συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για το στήσιμο και την ανάδειξη των προϊόντων στα συνεργαζόμενα σημεία πώλησης συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων που θέτει η εταιρία για τη συνολική εικόνα της.

Αρμοδιότητες:

Παρακολούθηση ελλείψεων και αποθεμάτων
Έλεγχος διανομών
Παρακολούθηση ενεργειών που τρέχουν στα σημεία
Καταγραφή ανταγωνισμού
Τιμοληψία
Ανάπτυξη και διαχείριση θέσεων με το κατάστημα
Απαραίτητα προσόντα:

Εμπειρία Merchandising ενός έτους σε κατηγορία καταναλωτικών προϊόντων.
Καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ
Επικοινωνιακές ικανότητες & οργανωτικότητα
Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας
Δυνατότητα ταξιδιών
Παροχές:

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Εταιρικό αυτοκίνητο
Εταιρικό tablet
Εταιρικό κινητό
Εκπαίδευση