Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2019

Υπάλληλος σε κατάστημα pet shop

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Από Pet Shop στην Δυτική Θεσσαλονίκη ζητείται υποψήφια (γυναιίκα) ως Υπάλληλος.

 Απαραίτητη η προυπηρεσία στις πωλήσεις

Θέση εργασίας πλήρους πενθήμερης απασχόλησης (κυλιόμενο ωράριο από Δευτέρα έως Σάββατο).

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πωλήσεων και πελατολογίου
  • Τήρηση του ταμείου
  • Καθαριότητα καταστήματος, εμπορευμάτων και κατοικίδιων
  • Παραλαβές εμπορευμάτων, τακτοποίηση στα ράφια

Η εργασία απαιτεί την μεταφορά προϊόντων με κάποιο βάρος για την παραλαβή και τον ανεφοδιασμό των ραφιών καθώς επίσης και πολύωρη ορθοστασία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αν έχεις Ευχάριστη, επικοινωνιακή και εξωστρεφή προσωπικότητα
  • Αν έχεις ευχέρεια στις πωλήσεις και ικανοποιείσαι με αυτές
  • Αν έχεις τουλάχιστον Ένα (1) χρόνο προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (πωλήτριας)
  • Αν μπορείς να διαχειριστείς μεγάλο κωδικολόγιο
  • Αν έχεις Ομαδικό και συναδελφικό πνεύμα
  • Αν εισαι οργανωτική, υπεύθυνη, ειλικρινής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Αν έχεις καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office και υπολογιστών
  • Αν έχεις αγάπη για τα ζώα
  • Αν έχεις ενδιαφέρον για τη μάθηση και την εξέλιξη

Παροχές

  • Βασικός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων-πωλήσεων
  • Ασφάλεια ΙΚΑ
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας