Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/01/2023

Ηλεκτρολόγος Βιομηχανίας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΓΡΕΒΕΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εάν είσαι ηλεκτρολόγος ή ηλεκτρονικός, έχεις εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον και αποζητάς σταθερή εργασία με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης,

τότε αυτή η θέση είναι για σένα!

Κορυφαία βιομηχανία στα Γρεβενά αναζητάει έμπειρο/η Ηλεκτρολόγο Βιομηχανίας για να ενταχθεί στο προσωπικό του τεχνικού τμήματος και να συμβάλει στην ασφαλή και εύρυθμη λειτουργία της παραγωγής, αλλά και στην ευρύτερη ανάπτυξη της εταιρείας.

Κάνε την αίτηση σου παρακάτω!

Ο/η Ηλεκτρολόγος Βιομηχανίας θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Ηλεκτρολογική και μηχανολογική συντήρηση για την απρόσκοπτη λειτουργία της παραγωγής
  • Επίλυση προβλημάτων που προκύπτουν
  • Αγορά υλικών και αναλώσιμων
  • Υπεύθυνος για την ασφαλή και εύρυθμη λειτουργία της παραγωγής
  • Συμμετοχή σε project που αφορούν την περαιτέρω ανάπτυξη της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η Ηλεκτρολόγος Βιομηχανίας θα πρέπει να κατέχει τα εξής:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου/ Ηλεκτρονικού/ Μηχανολόγου μηχανικού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανία
  • Καλή γνώση αγγλικών, γραπτά και προφορικά
  • Γνώση AUTOCAD επιθυμητή, όχι απαραίτητη
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευκολία προσαρμογής σε απαιτητικό περιβάλλον

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον/ην Ηλεκτρολόγο Βιομηχανίας:
  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Αποζημίωση εξόδων μετακίνησης
  • Εταιρικό laptop και τηλέφωνο
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Ηλεκτρολόγος Βιομηχανίας, μπορείς να επικοινωνήσεις με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 6941575964 ή στο +30 2316002044 Δευτέρα με Παρασκευή και ώρες 09:00-17:00.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.