Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2021

SALES REPRESENTATIVE -ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΡΕΙΟ ΕΛΛΑΔΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H MASTER PLUS HR , στα πλαίσια της ανάπτυξης της αναζητά για την Βόρειο Έλλαδα,
1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή θέσης:

• Δημιουργία νέων accounts πελατών σε κλάδους αιχμής οι οποίοι αποτελούν στρατηγική επιλογή μας
• Συστηματική παρουσίαση και αποτελεσματική προώθηση και πώληση των υπηρεσιών Human Resources & Outsourcing Services που παρέχει η εταιρία μας.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα :
• Απόφοιτος/η Λυκείου/ΑΕΙ/ ΤΕΙ
• Απαραίτητη η Εμπειρία σε πωλήσεις υπηρεσιών
• Επιμελημένη εμφάνιση
• Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
• Δεξιότητα πειθούς και ευελιξίας
• Προσήλωση στον στόχο και στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη.

Παροχές

Παροχές:

• Ανταγωνιστικό καθεστώς μισθού και bonus
• Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
• Συμμετοχή σε ομάδα ανθρώπων που πιστεύει στην καινοτομία και στις νέες ιδέες
• Συνεχείς ευκαιρίες κατάρτισης και βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων.