Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/08/2022

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εισαγωγική εταιρεία ιατρικών μηχανημάτων ζητά Υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης για το παράρτημα στο Ηράκλειο Κρήτης.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνικό κέντρο, reception εταιρείας
  • Χρήση εμπορικής εφαρμογής CRM
  • Σύνταξη προσφορών
  • Αρχειοθετήσεις λογιστικών εγγράφων
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών B2C
  • Οργάνωση και διοικητική υποστήριξη γραφείου διεύθυνσης
  • Οργάνωση ταξιδιών, συνεδρίων και εκθέσεων
  • Έκδοση παραστατικών και τήρηση ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • AΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 έτη
  • Άριστη γνώση υπολογιστών (Office, Emails, Internet)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Xρήση τηλεφωνικού κέντρου, Social Media
  • Συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια, οργανωτικό πνεύμα, υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Άνεση στην επικοινωνία, multitasking και στην εργασία υπό πίεση
  • Βασικές λογιστικές γνώσεις
  • Ευχάριστη επικοινωνία με πελάτες

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο & δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης