Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/01/2018

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία, που δραστηριοποιείται στο χώρο της ανακύκλωσης από το 1978, αναζητά για την επιχείρησή της στην Ευκαρπία (περιοχή ΤΙΤΑΝ): Υπάλληλο Γραφείου (γυναικείου φύλου) για Γραμματειακή και Διοικητική Υποστήριξη πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης :

  • Αρχειοθέτηση και ταξινόμηση εντύπων – εγγράφων
  • Καταχώρηση παραστατικών γενικών εξόδων – αγορών – πωλήσεων
  • Διαχείριση πελατών-λήψη παραγγελιών
  • Χρήση προγράμματος ERP ALTEC (ATLANTIS)
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση εισερχόμενης & εξερχόμενης αλληλογραφίας (Outlook)
  • Υποδοχή επισκεπτών(ευγενική προσωπικότητα)
  • Επιμέλεια χώρου
  • Ανταπόκριση σε πολλαπλά καθήκοντα /σχολαστικότητα /διαχείριση πολλών εργασιών ταυτόχρονα
  • Πολύ καλή γνώση και χειρισμός του MS Office
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, πτυχίο Lower
  • Καλή χρήση του προφορικού και γραπτού λόγου

*Μετά την 1η αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων των υποψηφίων, θα οριστεί συνάντηση για προσωπική συνέντευξη.