Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/7/2020

Restaurant Hostess

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος στη Σιθωνία Χαλκιδικής, ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της κατά τη σεζλον 2020 (Απρίλιο έως Οκτώβριο), Restaurant Hostess.

Περιγραφή θέσης
  • Υποδοχή των πελάτων στο κεντρικό εστιατόριο, τακτοποίηση τους στα τραπέζια, επεξήγηση του μενού, υποστήριξη των τηλεφωνικών κλήσεων και βοήθεια στις παραγγελίες όταν προκύψει ανάγκη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπομονετική, ευπαρουσίαστη , με επικοινωνιακά προσόντα
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση της Γερμανικής, Γαλλικής ή Ιταλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή (για τα άτομα εκτός περιοχής)
  • Υπηρεσία μεταφοράς στον χώρο εργασίας
  • Ημερήσια γεύματα.
  • Δυνατότητες εξέλιξης