Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/7/2020

Υπεύθυνος Τεχνικού Τμήματος

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Labelink, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, είναι μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία που ασχολείται με την σήμανση και κωδικοποίηση προϊόντων. Η εταιρεία ιδρύθηκε τον Ιούνιο του 2013 με σκοπό να παρέχει υψηλής ποιότητας ολοκληρωμένες υπηρεσίες στην υποστήριξη βιομηχανικών εκτυπωτών, από καταξιωμένα στελέχη στο χώρο, με εξειδικευμένη και πιστοποιημένη τεχνογνωσία και με πολυετή πείρα σε εγκαταστάσεις και υλοποιήσεις έργων.

Στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης, η εταιρεία ζητά να προσλάβει υπεύθυνο τεχνικού με εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εργασίας.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης είναι:
  • Οργάνωση & Συντονισμός τεχνικού τμήματος
  • Οργάνωση εκπαίδευσης προσωπικού
  • Συντονισμός τεχνικών εργασιών - βλαβών - εγκαταστάσεων
  • Περιοδικός έλεγχος στις εγκαταστάσεις
  • Έλεγχος αποθήκης ανταλλακτικών
  • Επίβλεψη – εκτέλεση διαδικασιών
  • Καθημερινή διαχείριση πελατών τεχνικού τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ευελιξία στη λήψη & εφαρμογή αποφάσεων, αλλά και στην μάθηση / εκπαίδευση νέων τρόπων και διαδικασιών.
  • Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ (επιθυμητό πτυχίο Ηλεκτρονικής, Ηλεκτρολογίας ή Αυτοματισμού ή Μηχανικού).
  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Office - Internet).
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης και διαχείρισης ομάδας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης
Προσλαμβάνουμε και προωθούμε ανθρώπους με κριτήριο εκτός από τα τυπικά προσόντα και τις ικανότητες τους, την θέλησή τους για συνεχή βελτίωση και ΟΡΕΞΗ για δουλειά!!

Θέλουμε ανθρώπους που θα συμβάλουν στο όραμά μας, να λειτουργούμε όλοι μαζί σαν μία ομάδα με ένα στόχο και ένα όραμα που θα μας εξασφαλίζουν την επιτυχία.

Παροχές

  • Σταθερός Μηνιαίος Μισθός.
  • Bonus επίτευξης στόχων.
  • Εργασία Πλήρους Απασχόλησης.
  • Συνεχής εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό