Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/10/2021

Θέση Marketing & Επικοινωνία

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Συμβουλευτική εταιρία σε θέματα marketing ζητά συνεργασία για τμήμα marketing στα Ιωάννινα.

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο Α.Ε.Ι / Τ.Ε.Ι

Καλή γνώση αγγλικών

Δυνατότητα ταξιδιών (για λογαριασμό της εταιρίας) κατά 25%-50%

Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Κάτοικος Ιωαννίνων

Όχι παράλληλες υποχρεώσεις

Όχι απαραίτητα πείρα στον τομέα του marketing (ανάληψη εκπαίδευσης από πιστοποιημένη συνεργάτη, εντός της εταιρίας)

Αρμοδιότητες που θα αναλάβετε

Ανάπτυξη και εφαρμογή σχεδίου Marketing, με οργάνωση και διαχείριση εκστρατειών ενημέρωσης

Δημιουργία προωθητικών ενεργειών για λογαριασμό της εταιρίας

Ενίσχυση της εταιρικής εικόνας

Ανάπτυξη των πωλήσεων για τους πελάτες της

Παροχές

Ανταγωνιστικές αμοιβές

Επιπλέον bonus

Παροχή εκπαίδευσης για τα πρώτα στάδια του marketing