Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/2/2020

Υπάλληλος Εμπορικής Υποστήριξης

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας, επίσημος συνεργάτης της NOVA, αναζητά υποψήφιους για τη θέση του τμήματος εμπορικής υποστήριξης.

Ο/Η εκπρόσωπος εμπορικής υποστήριξης είναι υπεύθυνος για τη τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση των πελατών της NOVA. Διαχειρίζεται εισερχόμενες  κλήσεις που αφορούν αιτήματα πελατών.

Αρμοδιότητες

  •  Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  •  Διαχείριση εισερχόμενων  κλήσεων
  •  Διαχείριση παραπόνων
  •  Καταχώρηση στοιχείων και αιτημάτων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο δευτεροβάθμιας ή μεταδευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικότητα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Γνώσεις Αγγλικών
  • Εμπειρία ή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό, ασφάλιση και συνέπεια στις πληρωμές
  • Bonus επίτευξης στόχου και extra παροχές
  • Σε ένα πρόσφατα ανακαινισμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας με εύκολη πρόσβαση (πλησίον ΗΣΑΠ)