Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/10/2020

Οδηγός Γ’ κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ιωνική Σφολιάτα Α.Ε., από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα ζητεί για άμεση πρόσληψη Οδηγό Γ’ Κατηγορίας με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Διανομή προϊόντων σε πελάτες και συνεργάτες
  • Ενδοδιακίνηση προϊόντων
  • Μεταφορικές
  • Αντικαταστάτης οδηγών Ex Van

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Κάτοχος διπλώματος Γ-Ε΄ κατηγορίας, κάτοχος ΠΕΙ.
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε θέση οδηγού τριαξονικού αυτοκινήτου (επιθυμητή σε κατεψυγμένα)
  • Βασικές μηχανολογικές γνώσεις φορτηγών αυτοκινήτων.

Θα εκτιμηθούν πρόσθετα:

  • Γνώσεις Η/Υ – ECDL, γνώση χειρισμού αυτόματης τιμολόγησης
  • Η προϋπηρεσία σε διανομή κατεψυγμένων προϊόντων με Ex Van πώληση.
  • Η άνεση χειρισμού οποιουδήποτε Mobile Ex Van συστήματος ERP.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που περιλαμβάνει Ετήσιο Μικτό Μισθό έως 14.500.ευρώ ανάλογα με τα προσόντα με Μπόνους επίτευξης στόχων και επιβράβευση αποδοτικότητας
  • Συνεχή εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ομαδική ασφάλιση