Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2022

Εργατοτεχνίτες Παραγωγής (Οινόφυτα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στην παραγωγή μπισκότων και ειδών διατροφής, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν θέσεις Εργατοτεχνιτών Παραγωγής στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Ημέρες Απασχόλησης : 5νθήμερη Εργασία, Δευτέρα έως Κυριακή
Ωράριο Απασχόλησης: 8ωρη απασχόληση με κυλιόμενο πρόγραμμα, 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
Τόπος Απασχόλησης: Οινόφυτα Βοιωτίας, παρέχεται εταιρικό πούλμαν από Χαλκίδα και από Αθήνα (εκκίνηση από κεντρικά σημεία του Κηφισού-ύψος Νέας Φιλαδέλφειας)

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Υποστήριξη στην καθημερινή παραγωγική διαδικασία
  • Διατήρηση της ευταξίας και της καθαριότητας του χώρου ευθύνης τους
  • Διασφάλιση των διαδικασιών ασφάλειας και υγείας του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον (επιθυμητή)
  • Δυνατότητα εκπόνησης χειρωνακτικών εργασιών (όχι πολλά βάρη)
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα μετακίνησης με το εταιρικό πούλμαν της εταιρείας από Χαλκίδα και από Αθήνα
  • Αναγνώριση επιδομάτων προϋπηρεσίας, γάμου, παιδιών κτλ.
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας