ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Προγραμματιστής / Mobile ΑΡΡ Developer (Φρανκφούρτη)

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Γερμανία
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Εταιρεία CITY 1 GROUP δραστηριοποιείται πάνω από 25 χρόνια στον χώρο του Real Estate διαθέτοντας περισσότερα από 1.500 ακίνητα στην περιοχή της Φρανκφούρτης Γερμανίας ζητά για άμεση πρόσληψη έναν Προγραμματιστή - Mobile ΑΡΡ Developer.

Ο υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει οργανωτικό πνεύμα, επαγγελματισμό και θα εμπλακεί στην δημιουργία και εξέλιξη ενδοεταιρικού λογισμικού.

Καθήκοντα Θέσης:
  • Μετατροπή/προσαρμογή των Modules του ενδοεταιρικού Portal σε Mobile
  • Κατασκευή mobile Application
  • Τήρηση Χρονοδιαγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Πληροφορικής, Μηχανικών Υπολογιστών ή αντίστοιχο
  • Επαγγελματική εμπειρία σε προγραμματισμό Mobile εφαρμογών για Android, iOS και Windows
  • Απαραίτητη η γνώση τεχνικών και στρατηγικών για Web Responsive Design
  • Απαραίτητη η γνώση εργαλείων για Cross-Platform Mobile App Development
  • Γνώση της Γερμανικής γλώσσας είτε επιθυμία εκμάθησής της

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Αεροπορικά εισιτήρια καθώς και διαμονή κατόπιν συνεννόησης
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε επαγγελματικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ανέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!