Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2021

Διαχειριστής e-shop (γνώση ERP)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία Γκιργκίρης Decoworld που δραστηριοποιείται στον χώρο της εσωτερικής διακόσμησης με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονίκης αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της υπάλληλο για θέση πλήρους απασχόλησης.

 Kύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση eshop.
  • Χειρισμός προγράμματος ERP.
  • Παραγγελιοληψία & Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  • Οργάνωση / επίβλεψη / παρακολούθηση καθημερινών παραγγελιών.
  • Έκδοση παραστατικών - Τιμολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση photoshop - illustrator.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια λόγου
  • Συνέπεια - Οργανωτικότητα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση e-shop και η εμπειρία χειρισμού ERP.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους.

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας