Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2020

Χειριστής Μηχανών Παραγωγής-Υπεύθυνος βάρδιας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Μεγάλη εξαγωγική εταιρεία με έδρα στη Μάνδρα Αττικής ζητά να προσλάβει Χειριστή Μηχανών Παραγωγής-Υπεύθυνο βάρδιας.

Περιγραφή θέσης:

Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής σε τμήμα πρεσσών μεταλλικών εξαρτημάτων
  • Βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφάλειας
  • Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Ιδανικό Προφίλ υποψηφίων:
  • Γνώσεις αυτοματισμού ή τεχνικών σχολών μηχανολογίας
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη στον χειρισμό μηχανών παραγωγής και ιδανικά στον κλάδο των μεταλλικών εξαρτημάτων
  • Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλές τεχνικές γνώσεις
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ωράριο πενθημέρου, δυνατότητα εργασίας σε 2 βάρδιες πρωινή-απογευματινή