Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2019

Υπάλληλος Τμήματος Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική εταιρεία στην Παιανία ζητά υπάλληλο για τη στελέχωση του Τμήματος Προμηθειών.

Θέση πλήρους απασχόλησης

Καθήκοντα & Υπευθυνότητες:

  • Αναλαμβάνει τον πλήρη έλεγχο των διαδικασιών αγορών / εισαγωγών
  • Ερευνά και εντοπίζει προμηθευτές ανά τον κόσμο
  • Εφαρμόζει τη στρατηγική αγορών / εισαγωγών
  • Διαπραγματεύεται με βασικούς προμηθευτές
  • Διαχειρίζεται, συντονίζει και ελέγχει πλήρως την αποθήκη
  • Συντονίζει εντολές αγοράς και διαχειρίζεται όλες τις σχετικές διαδικασίες
  • Συντονίζει και ελέγχει τις διαδικασίες εκτελωνισμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εμπειρία 3-4 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Γνώση ERP θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Ευελιξία, Ευγένεια & Θετικότητα
  • Αποτελεσματική επικοινωνία & ικανότητα ανάληψης πολλών εργασιών  ταυτοχρόνως
  • Ενθουσιασμό για το αντικείμενο εργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Εργασία σε ευχάριστο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Δυνατότητες ανάπτυξης