Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/12/2022

Υπεύθυνος/η καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ , ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία BENETO MARETTI στα πλαίσια της ανάπτυξής της αναζητεί Υπεύθυνη -  Υπεύθυνο  καταστήματος για τα καταστήματα της Γλυφάδας & Χαλανδρίου.

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση και εκπαίδευση προσωπικού
  • Δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Εστίαση στη σωστή λειτουργία του καταστήματος
  • Υπεύθυνος για το πρόγραμμα του προσωπικού
  • Παραγγελίες εμπορευμάτων
  • Παραλαβή , αναπλήρωση , τακτοποίηση & σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και POS
  • Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Εκπλήρωση μηνιαίου στόχου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Αμεσότητα και ευγένεια
  • Πάθος για τη μόδα

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Συνεχής εξέλιξη και εκπαίδευση