ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΜΥΚΟΝΟΣ ΘΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΩΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΡΟΔΟΣ ΒΟΛΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΤΡΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΣΚΙΑΘΟΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Β2Β Sales Representative

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

H Manager's Office, στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτη της στο χώρο ειδών συσκευασίας, θα επιλέξει τον κατάλληλο Β2Β Sales Representative με έδρα στην Αθήνα.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση ενεργών & υποψηφίων πελατών
  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Επίσκεψη στους πελάτες της ζώνης ευθύνης του
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της επιχείρησης, ώστε να υπάρχει η γνώση της διαθεσιμότητας των αποθεμάτων
  • Επίλυση πελατειακών προβλημάτων & ανάπτυξη μακροχρόνιας επαγγελματικής σχέσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πελατοκεντρική λογική & αποδεδειγμένη εμπειρία στις πωλήσεις
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χρήσης Ms Office (Word, Excel, PowerPoint, etc)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.