Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/01/2023

Collection Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση

Η εταιρεία BEFON, εταιρεία παροχής υπηρεσιών με δραστηριότητα από το 1999 και πανελλαδική εμβέλεια, ως στρατηγικός συνεργάτης της ELPEDISON στην Ελλάδα, κορυφαία εταιρεία ενέργειας, τόσο στην παραγωγή και προμήθεια ηλεκτρικού ρεύματος, όσο και στην προμήθεια φυσικού αερίου, αναζητά συνεργάτες για τηλεφωνική διαχείριση ληξιπρόθεσμων απαιτήσεων στην Αθήνα:

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική ενημέρωση σχετικά με την ύπαρξη ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Ενημέρωση και καθοδήγηση των οφειλετών σχετικά με τις πιθανές ενέργειες
  • Αξιολόγηση και διαπραγμάτευση πιθανών προτάσεων των οφειλετών για εξόφληση, καθώς και αιτήματα για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών, σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρείας
  • Πλήρη και αξιόπιστη ενημέρωση των διαχειριστικών συστημάτων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση για τουλάχιστον 1 έτος
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες και χρήση του προφορικού λόγου
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των προγραμμάτων του Office (word & excel)
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει
  • Σταθερό μηνιαίο πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Οχτάωρη, πρωινή απασχόληση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ