Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/3/2023

Τεχνικός συντήρησης αντλιών καυσίμων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Τεχνική εταιρεία με έδρα την Μεταμόρφωση Αττικής ζητάει να προσλάβει τεχνικό για το τμήμα συντήρησης αντλιών καυσίμων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

  • Επισκέψεις σε πελάτες της εταιρείας για συντήρηση, αποκατάσταση βλαβών και εκκίνηση νέου εξοπλισμού

*Δυνατότητα μετακινήσεων και εκτός Αττικής

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Τεχνική κατεύθυνση δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης (Μηχανικού, Ηλεκτρολόγου, υδραυλικού)
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου