Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/01/2023

ΟΔΗΓΟΙ όλων των κατηγοριών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΦΑΝΤΟΥ | ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είμαστε η Εμπορική Εταιρεία Β. Παναγιωτάς ΑΕ. και δραστηριοποιούμαστε στη ΡΟΔΟ του Ν. Δωδεκανήσων με Super Market, Cash & Carry και Κεντρική Αποθήκη με Δίκτυο Διανομής. Μέλος του Ελληνικού Όμιλου Αλυσίδων Super Market ΕΛΟΜΑΣ, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης μας αναζητούμε:

Οδηγούς όλων των Κατηγοριών Οδήγησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης ανεξαρτήτου κατηγοριίας και επιθυμητή προηγούμενη σχετική προϋπηρεσία.
  • Όρεξη για εργασία και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, αξιοπρέπεια, εντιμότητα, συνέπεια.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, φιλική και ευγενική διάθεση, αντίληψη εξυπηρέτησης.

Αρμοδιότητες των συνεργατών που αναζητούμε:

  • Θα συμμετέχουν στη σωστή καθημερινή προετοιμασία των εμπορευμάτων των δρομολογίων.
  • Θα ετοιμάζουν κατά το βέλτιστο τρόπο το ημερήσιο πλάνο παραδόσεων και φόρτωσης των δρομολογίων.
  • Θα διασφαλίζουν την έγκαιρη και σωστή εκτέλεση των ημερήσιων δρομολογίων τους, εκφορτώνοντας και παραδίδοντας ορθά τα προϊόντα και τα έγγραφα παραλαβής στους πελάτες.
  • Θα εκφορτώνουν και παραδίδουν στην αποθήκη τυχόν επιστροφές εμπορευμάτων και τα έγγραφα κινήσεων.
  • Θα αναφέρονται στον προϊστάμενο αποθήκης και θα συνεργάζονται μαζί με τους συναδέλφους του τμήματος της αποθήκης σαν μέλη της ομάδας μας, προς την κοινή επίτευξη των στόχων της εταιρείας.
  • Θα εφαρμόζουν απαρέγκλιτα τον K.O.K. και θα φροντίζουν για τη σωστή λειτουργία του στόλου σύμφωνα με την πολιτική της εταιρείας.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές – Bonus.
  • Ένα δυναμικό αλλά δίκαιο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης και εκπαίδευση.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια αναπτυσσόμενη και δυναμική ελληνική επιχείρηση.

Εκδήλωση Ενδιαφέροντος:

Παρακαλούμε στείλετε το Βιογραφικό σας σημείωμα στο email: hr@panagiotas.gr αναγράφοντας και τη θέση εργασίας (Οδηγός) ή περάστε από τα καταστήματα μας για να συμπληρώσετε μια αίτηση εργασίας.