Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2020

Marketing Assistant

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΒΕΕ με έδρα την Κατερίνη, ζητά για το υποκατάστημα της Αθήνας marketing Assistant.

Τα καθήκοντα περιλάβουν:

  • Ανάπτυξη, σχεδιασμός και υλοποίηση προωθητικών ενεργειών.
  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και υλοποίηση digital και social media
  • Υλοποίηση marketing plans και projects
  • Ανάλυση και αξιολόγηση στοιχείων πωλήσεων, έρευνα αγοράς και υποβολή προτάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση στο Marketing
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα επικοινωνίας, δημιουργική σκέψη, οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα
  • Πολύ καλή γνώση MS Office, Photshop, Adobe in design, Wordpress.

Παροχές

Πλήρης απασχόληση