Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/07/2020

Πωλητής - Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πολυεθνική εταιρία στο χώρο των ιατροτεχνολογικών προϊόντων αναζητά έμπειρο Πωλητή με έδρα την Πάτρα για την κάλυψη των φαρμακείων και των ιατρών της Αχαΐας και όμορων νομών.

Θα εξετασθούν αποκλειστικά βιογραφικά με προϋπηρεσία σε προώθηση υγειονομικού υλικού σε Φαρμακεία ή/και σε Διαβητολόγους και Ενδοκρινολόγους.

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη του μεριδίου της εταιρίας στην περιοχή μέσω της προώθησης των προϊόντων της στα φαρμακεία
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πολύ καλών σχέσεων με τους γιατρούς
  • Επικοινωνία και συναντήσεις με συλλόγους διαβητικών ασθενών
  • Άριστη εφαρμογή της στρατηγικής της εταιρείας
  • Προγραμματισμός της εργασίας του με τη μεγαλύτερη δυνατή αποτελεσματικότητα (time management)
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Προτάσεις για βελτιώσεις ή/και λύσεις σε προβλήματα
  • Ικανότητα ανάληψη πρωτοβουλιών (όπου κρίνεται απαραίτητο)
  • Καταγραφή των επισκέψεων και των αποτελεσμάτων σε ηλεκτρονικό πρόγραμμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Επικοινωνιακές, διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα για διανυκτερεύσεις εκτός έδρας
  • Καλή γνώση ηλεκτρικού υπολογιστή
  • Θέληση και ικανότητα για άριστη εκμάθηση του σακχαρώδους διαβήτη

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Bonus βάσει αποτελεσμάτων