Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/12/2019

Γεωπόνος Τεχνικού Τμήματος

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Για λογαριασμό εταιρείας γνωστού Ομίλου, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο παραγωγής και εμπορίας αγροτικών προϊόντων με έδρα στην ευρύτερη περιοχή Θεσσαλονίκης, αναζητούμε:

Γεωπόνο Τεχνικού Τμήματος (Ref. 4911/AGR/RS/GR)

Ενδεικτικά Καθήκοντα:
  • Τεχνική ανάπτυξη προϊόντων πολλαπλασιαστικού υλικού
  • Εκτέλεση των πειραματικών της εταιρίας
  • Υλοποίηση του προγράμματος δημιουργίας και βελτίωσης ποικιλιών, με έμφαση στο βαμβάκι

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Σπουδές Γεωπονίας με επιθυμητή την κατοχή Μεταπτυχιακού τίτλου Γενετικής και Βελτίωσης φυτών
  • Επαγγελματική εμπειρία στη μεγάλη καλλιέργεια και ιδιαίτερα στην καλλιέργεια του βαμβακιού
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας, με ισχυρά επιθυμητή τη γνώση μίας δεύτερης (Ρωσικής ή Τουρκικής)
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ και διαδικτύου
  • Επικοινωνιακές και Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προσανατολισμένος σε τεχνικά θέματα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές και πρόσθετες παροχές (εταιρικό αυτοκίνητο, πρόσθετη ασφάλιση, κινητό, laptop, μπόνους με βάση την επίτευξη στόχων, κ.λπ.)
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανόδου
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.