Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/2/2020

Υποδοχή σε εστιατόριο

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η AirCanteen, εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται χώρους εστίασης σε αεροδρόμια και άλλες κλειστές αγορές, αναζητά

Υπαλλήλους Υποδοχής Εστιατορίου.

Κύριες αρμοδιότητες είναι:

  • Η υποδοχή των πελατών στους χώρους του εστιατορίου
  • Η ενημέρωση των πελατών σχετικά με το μενού του εστιατορίου
  • Η κατανομή των πελατών στα κατάλληλα τραπέζια με στόχο της εύρυθμη λειτουργία του εστιατορίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πρόθυμος, συνεπής, συνεργάσιμος
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν
  • Ηλικία 18 - 35 ετών
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Ικανοποιητικές απολαβές και πλήρης ασφάλιση (8ωρο - πενθήμερο)
  • Κάλυψη μεταφορικών εξόδων
  • Συνεργασία με έμπειρο προσωπικό
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης