Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/09/2022

Υπεύθυνη καταστήματος / γραμματειακής υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από εταιρεία Ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού ζητείται υπεύθυνη καταστήματος / γραμματειακής υποστήριξης για την περιοχή της Κηφισιάς, για πενθήμερη οκτάωρη, διακεκομμένη απασχόληση.

Καθήκοντα
  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών και της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος
  • Τηλεφωνική υποστήριξη κέντρου
  • Τιμολόγηση
  • Παρακολούθηση ημερήσιας κίνησης καταστήματος μέσω reporting
  • Διαχείριση πελατολογίου και προγραμματισμός ραντεβού
  • Καταχώρηση σε CRM

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία και στην δια ζώσης εξυπηρέτηση πελατών
  • Εμπειρία σε χρήση προγράμματος ERP/CRM κατά προτίμηση Softone
  • Γνώση office
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσφορά και γνώση
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και προγραμματισμός προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Θα εκτιμηθούν πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ και προηγούμενη εμπειρία σε τμήμα προμηθειών/αγορών από προμηθευτές
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3 έτη
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση