Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2020

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων NOVA

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Telephonenet ένα σύγχρονο call center αλλά και στρατηγικός συνεργάτης της Nova- Forthnet , από το 2012, αναζητά υποψηφίους με καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες για ανάπτυξη νέου πελατολογίου αλλά και διαχείριση και ανανέωση υφιστάμενου.

Αρμοδιότητες

Αρμοδιότητα του/της υποψηφίου/ας θα είναι

• Διαχείριση και ανανέωση υπάρχοντος πελατολογίου (Ζεστή Λίστα)
• Η τηλεφωνική προώθηση και πώληση τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών.
• Κατανόηση των αναγκών των πελατών για την προώθηση ολοκληρωμένων λύσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
• Ευχέρεια επικοινωνίας
• Ομαδικότητα και ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων
• Διαπραγματευτική ικανότητα & αποτελεσματικότητα
• Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και απόδοση κάτω απο πίεση
• Πολύ καλή χρήση λόγου
• Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
• Ευελιξία ωραρίου
• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

• Σταθερό μηνιαίο μισθό, ασφάλιση και συνέπεια στις πληρωμές
• Bonus επίτευξης στόχου και extra παροχές
• Συνεργασία με έμπειρους συνεργάτες στον τομέα των call centers
• Προοπτικές εξέλιξης
• Σε ένα πρόσφατα ανακαινισμένο και φιλικό περιβάλλον εργασίας με εύκολη πρόσβαση (πλησίον ΗΣΑΠ)