Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2020

Υπάλληλοι Διανομής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο της εφοδιαστικής αλυσίδας, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Αν χαίρεσαι την επαφή με τον κόσμο και προτιμάς να εργάζεσαι εκτός γραφείου τότε αυτή η θέση είναι για σένα. Στείλε το βιογραφικό σου!

Περιγραφή Θέσης

• Άμεση παράδοση δεμάτων σε συγκεκριμένα σημεία εντός Αττικής
• Παραλαβή και διευθέτηση των παραγγελιών
• Επικοινωνία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ ΙΕΚ / ΤΕΙ
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Επιθυμητά κάτοχοι πιστοποιητικού υγειονομικού ενδιαφέροντος
• Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
• Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εξυπηρέτηση
• Ευγένεια και υπευθυνότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Δυνατότητα εξέλιξης