Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/09/2022

Έμπειρο στέλεχος για το τμήμα Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΙΕΡΙΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία FYLLIANA δυναμικά αναπτυσσόμενη στο χώρο του επίπλου και των ειδών διακόσμησης σπιτιού, ζητά άτομο για την στελέχωση της θέσης :

Αρμοδιότητες:

Υλοποίηση όλων των δραστηριοτήτων ψηφιακού μάρκετινγκ και εκστρατειών email, μέσων κοινωνικής δικτύωσης και προβολής διαφημίσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Παρακολούθηση και συντονισμός του τμήματος
• Σχεδιασμός επικοινωνίας και προβολής της εταιρίας σε εκθεσιακά γεγονότα
• Συμμετοχή στην επιμέλεια ανάπτυξης των ετήσιων καταλόγων της εταιρίας
• Άριστη γνώση αγγλικών και χρήσης Η/Υ (M.Office, ERP, πλατφόρμες κοινωνικών δικτύων)
• Δημιουργία προωθητικών ενεργειών για λογαριασμό της εταιρίας
• Ενίσχυση της εταιρικής εικόνας σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρίας
• Παρακολούθηση και ανάλυση του ανταγωνισμού

Παροχές

• Ευκαιρίες εκπαίδευσης
• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
• Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία