Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/05/2019

Marketing & Quality Assistant

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Marketing & Quality Assistant από εταιρεία Β2Β (Primary Pharmaceutical Packaging) με έδρα την Αττική και ηγετική θέση στο τομέα της.

Βασικές αρμοδιότητες:
• Εξυπηρέτηση επιλεγμένων βιομηχανιών φαρμάκων
• Έρευνα και ανάλυση των αναγκών των υπαρχόντων πελατών
• Προετοιμασία νέων προτάσεων / προσφορών
• Παραγγελιοληψία, Technical specs, Quality issues.
• Technical support πελατών στην ανάπτυξη νέων φαρμακευτικών προϊόντων
• Επαφές με προμηθευτές εξωτερικού
• Παρακολούθηση Ευρωπαϊκών Φαρμακευτικών εκθέσεων
• Συγκέντρωση πληροφοριών νέων προϊόντων (R & D).

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. / T.E.I.
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση εργασίας, κατά προτίμηση στον χώρο των Φαρμάκων ή αντίστοιχο πτυχίο.
• Άριστες γνώσεις Ελληνικών και Αγγλικών (προφορικά και γραπτά).
• Άριστος χειρισμός Η/Υ MS Office.
• Ικανότητα άριστης επικοινωνίας και συνεργασίας με εξωτερικούς και εσωτερικούς πελάτες.
• Οργανωτικές ικανότητες, ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, ομαδικό πνεύμα.
• Αναλυτικές ικανότητες, ικανότητα εργασίας υπό πίεση.
• Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία (για τους άνδρες υποψηφίους).

Παροχές

• Ανταγωνιστικές αποδοχές
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Εργασία δίπλα σε εξειδικευμένο προσωπικό υψηλής κατάρτισης

Προσφέρουμε ένα οργανωμένο, δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητα επαγγελματικής ανάπτυξης, με αποδοχές καθορισμένες ανάλογα με τα προσόντα.

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό . Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.