Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/01/2018

Χειριστές/στριες Μηχανών Παραγωγής (Θεσσαλονίκη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό μεγάλης παραγωγικής εταιρείας, αναζητά δύο (2) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·      Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής και συσκευασίας

·      Βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας

·      Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τους κανόνες καλής παρασκευής, υγιεινής και ασφάλειας

·      Αποκατάσταση βλαβών στα μηχανήματα

·      Διασφάλιση ευταξίας στην περιοχή εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτοι Τ.Ε.Ι Μηχανολογίας / Αυτοματισμού ή Τεχνικών Σχολών Μηχανολογίας

·      Προϋπηρεσία απαραίτητη στον χειρισμό μηχανών παραγωγής και συσκευασίας ιδανικά στον κλάδο του τρόφιμου

·      Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Πολύ καλές τεχνικές γνώσεις

·      Ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία

Παροχές

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας