Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/09/2021

Πωλητές / Πωλήτριες σε Super Market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Αλυσίδα Super Market "OK" , με 112 καταστήματα σε Κεντρική, Νότια Ελλάδα και νησιά, συνεχίζει την ανάπτυξη της στην Βόρεια Ελλάδα και αναζητά Πωλητές και Πωλήτριες για το νέο κατάστημα της στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης .

Τα καθήκοντα και οι αρμοδιότητες της θέσης είναι :

  • Ανεφοδιασμός Ραφιών
  • Εξυπηρέτηση σε προϊόντα κοπής (τυριά-αλλαντικά)
  • Παραλαβή προϊόντων
  • Λειτουργία Ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, τουλάχιστον 2 ετών
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευχέρεια επικοινωνίας
  • Υπευθυνότητα, Αξιοπιστία και Συνέπεια
  • Ομαδικότητα και διάθεση άριστης εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει
  • Πλήρη και Μερική απασχόληση, ανάλογα με την διαθεσιμότητα του υποψηφίου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης