Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/1/2020

Διαχειριστής / Διαχειρίστρια Ε-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Διαχειριστής / Διαχειρίστρια Ε-shop από εταιρεία ειδών αλιείας στη Θέρμη Θεσσαλονίκης με απαραίτητη προϋπόθεση να υπάρχει κάρτα ανεργίας πάνω από 3 μήνες.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση περιεχομένου και γραφικών του ήδη υπάρχοντος ηλεκτρονικού καταστήματος και site της εταιρείας, ανανέωση με νέα προϊόντα
  • Υπεύθυνος για τη καταχώρηση και ενημέρωση τον προϊόντων της ιστοσελίδας
  • Υπεύθυνος ηλεκτρονικής διαφήμισης και διαχείριση των social media

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάρτα ανεργίας πάνω από 3 μήνες
  • Ηλικία πάνω από 30 ετών
  • Άριστη γνώση του MS Excel
  • Άριστη γνώση Joomla
  • Επιθυμητές οι γνώσεις SEO, AdWords, Google Analytics
  • Καλή γνώση του Adobe Photoshop
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σχετικά με τα είδη αλιείας και το ψάρεμα θα ληφθεί πολύ σοβαρά υπόψιν
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με οργανωτικές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ευελιξία, προθυμία και εχεμύθεια

*Θα δοθεί μεγάλη προτεραιότητα σε αυτούς που γνωρίζουν από ψάρεμα.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Βασικός μισθός
  • Προοπτική εξέλιξης
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας