Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/2/2023

Πωλητής Β2Β (εμπόριο οδοντιατρικών ειδών)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται πωλητής Β2Β από εταιρεία εμπορίας οδοντιατρικών ειδών με έδρα τον Πειραιά για την περιοχή της Αττικής.

 Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών
  • Επίτευξη προσωπικών και ομαδικών στόχων πωλήσεων
  • Διατήρηση και επέκταση του πελατολογίου της περιοχής του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προυπηρεσία στον χώρο των οδοντιάτρων (2-3 χρόνια ) θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν
  • Η εμπειρία ή η γνώση των οδοντικών εμφυτευμάτων θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν
  • Πτυχίο ΑΤΕΙ οδοντικής Τεχνολογίας ή παρεμφερές θα θεωρηθεί ιδιαίτερο προσόν
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των B2Β πωλήσεων
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Διαπροσωπικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Δίπλωμα Οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων & bonus
  • Ασφάλεια
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Αυτοκίνητο