Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/08/2020

Αποθηκάριος ανταλλακτικών Ι.Χ. αυτοκινήτων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Ζητείται Αποθηκάριος ιταλικών ανταλλακτικων αυτοκινητων

Θέση εργασίας: πλήρης απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών και αποθήκης (Word, Excel)
  • Υπηρεσία γενικών καθηκόντων (π.χ. συντήρηση συνεργείου και ανταλλακτικών)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (τουλάχιστον 3 ετών)
  • Επιθυμητή γνώση καινούργιων και μεταχειρισμένων ανταλλακτικών σε αποθήκη
  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση γερμανικών (επιθυμητή)
  • Γνώση λειτουργίας διαγνωστικού
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Διάθεση για εργασία και συνεργασία με το προσωπικό του συνεργείου
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός σε όλους τους τομείς
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Οργανωτική ικανότητα

Παροχές

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης μέσω καθοδήγησης και εκμάθησης σε καθημερινή βάση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας σε ένα χώρο με ιδιαίτερη ιστορία σχετικά με τα αυτοκίνητα