Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/08/2021

Branch Manager για το Κατάστημα Χανίων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο Όμιλος εταιρειών Brink's Hellas μέλος της Brink’s Global ηγέτης στο χώρο της διακίνησης αξιών και ασφάλειας
Αναζητούμε για το κατάστημα μας στα Χανιά:

Branch Manager

Ως Branch Manager, έχεις την ευθύνη για τη συνολική λειτουργία του υποκαταστήματος, τη διαχείριση των πελατών καθώς και τη διαχείριση του προσωπικού. Η διασφάλιση της εφαρμογής των διαδικασιών ασφαλείας, η επιχειρησιακή λειτουργικότητα και η εύρεση νέων πελατών αποτελούν τις βασικές περιοχές ευθύνης σου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της ομαλής επιχειρησιακής λειτουργίας του καταστήματος
  • Συντονισμός και παρακολούθηση του επιχειρησιακού σχεδιασμού
  • Γνώση & έλεγχος τήρησης των λειτουργικών διαδικασιών της εταιρείας καθώς και των διαδικασιών ασφαλείας
  • Κατάρτιση και αποστολή περιοδικών αναφορών του καταστήματος στις αρμόδιες διευθύνσεις/τμήματα της εταιρίας
  • Ανάπτυξη των δεξιοτήτων του προσωπικού
  • Επίτευξη των ετήσιων στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή σχετική εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση διοικητικής ευθύνης με διαχείριση προσωπικού
  • Εργασιακή εμπειρία με αντικείμενο Logistics, Operations, Υπηρεσίες Ασφαλείας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE
  • Διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας

Εάν σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο και δυναμικό περιβάλλον, στο οποίο ο άνθρωπος είναι το επίκεντρο, στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα πατώντας στην επιλογή "Αποστολή Βιογραφικού" με κωδικό θέσης ΒΜ/CHA.