Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2022

Καμαριέρα Σκιάθο

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΙΑΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος Ξενοδοχείων Philian Hotels & Resorts αναζητάει Καμαριέρα για το ξενοδοχείο του στη Σκιάθο για το καλοκαίρι του 2023.

Αρμοδιότητες :

·         Τακτοποίηση και καθαρισμόςτων δωματίων, των διαδρόμων και των λοιπών χώρων

·         Καθαρισμός και η απολύμανσητων τουαλετών

·         Αλλαγή των λευκών ειδών(σεντόνια, πετσέτες) στα δωμάτια

·         Εξασφάλιση όλων τωναπαραίτητων αναλώσιμων του δωματίου

·         Ενημέρωση του υπεύθυνου τουξενοδοχείου για τυχόν ζημιές ή ελλείψεις που διαπιστώνει στα δωμάτια και τονεξοπλισμό τους.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
• Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*
• Βασική Γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Ευχάριστη διάθεση
• Υπευθυνότητα και εντιμότητα
• Ευγένεια
• Καλή εμφάνιση
• Επικοινωνιακές δεξιότητα
• Καλή υγεία και σωματική αντοχή

Παροχές

Παρέχονται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρης Ασφάλιση
• Παροχή διαμονής και διατροφής.
• Καθημερινή μεταφορά προς την εργασία(εφόσον χρειαστεί)
• Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης για μόνιμη απασχόληση στην Θεσσαλονίκη
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
• Εκπαίδευση