Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Καθαρίστρια Σπα

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η Med Sea Health Α.Ε.αναζητά για τη σεζόν 2019 για το 5* ξενοδοχειακό της συγκρότημα Miraggio Thermal Spa Resort στο Παλιούρι, στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής, να καλύψει την ακόλουθη θέση:

Καθήκοντα θέσης:

  • Λεπτομερής και συστηματική καθαριότητα όλων των χώρων του σπα
  • Διατηρεί την καθαριότητα του εξοπλισμού και των χώρων αποθήκευσης
  • Τακτοποιεί τους χώρους
  • Σωστή διαχείριση και αποθήκευση του εξοπλισμού και των υλικών (υλικά καθαρισμού)
  • Ενημέρωση του/της προϊσταμένου/-ης για φθορές, ελλείψεις και βλάβες
  • Εκτέλεση των εργασιών με ταχύτητα, συνέπεια και ευσυνειδησία
  • Εκπροσωπεί το ξενοδοχείο με επαγγελματισμό και ευγένεια σε κάθε επικοινωνία με τους πελάτες
  • Αυστηρή τήρηση της προσωπικής υγιεινής, τήρηση των απαιτήσεων και των προτύπων σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση της ρωσικής ή άλλης γλώσσας
  • Επιθυμητό απολυτήριο Λυκείου
  • Διετής τουλάχιστον επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή υγεία, φυσική κατάσταση και ευελιξία στην κίνηση
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας, καθώς και σε πρότυπα παροχής υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, υπευθυνότητα, ικανότητα αποτελεσματικής οργάνωσης εργασιών και διαχείρισης χρόνου

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • 6-8 μήνες απασχόληση
  • Εκπαίδευση σε υψηλά στάνταρ παροχής υπηρεσιών και προοπτικές εξέλιξης
  • Εργασία σε ένα ευχάριστο, δυναμικό και αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή και στέγαση (για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Κασσάνδρας)