Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/3/2023

Χειριστής Μηχανής Παραγωγής (Μάνδρα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό της Johnson & Johnson, πολυεθνικής φαρμακευτικής εταιρείας η οποία δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη ιατρικών μηχανημάτων, σκευασμάτων και καταναλωτικών προϊόντων, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Χειριστή Μηχανής Παραγωγής.

Ημέρες και Ωράριο Απασχόλησης : 5νθήμερη και 8ωρη εργασία, Δευτέρα έως Παρασκευή, με κυλιόμενες βάρδιες

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
• Χειρισμός, επίβλεψη, αλλαγές και ρύθμιση των μηχανών συσκευασίας
• Βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας μέσα από διαρκείς βελτιώσεις της απόδοσης των μηχανών συσκευασίας
• Διατήρηση των διαδικασιών ασφάλειας και ποιότητας του εργοστασίου
• Υποστήριξη και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
• Επικοινωνία και συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής/αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτος ΤΕΙ/ΙΕΚ/ΕΠΑΛ με ειδικότητα τεχνικής κατεύθυνσης
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανική μονάδα θα συνεκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
• Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή)
Κάτοχος Ι.Χ
Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
• Ταχύτητα, αντίληψη και οξυδέρκεια
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
• Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & κάλυψη εξόδων μετακίνησης
• Επίδομα ανθυγιεινής εργασίας & νυχτερινής εργασίας
• Επίδομα σίτισης εντός των εγκαταστάσεων της εταιρείας
• Ιδιωτική ασφάλιση υγείας & συνταξιοδοτικό
• Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο και πολυεθνικό περιβάλλον εργασίας